Betfan kod promocyjny

Betfan pakiet powitalny
3000 zł
bonus na start
Bez podatku do 20% EKSTRA
Zakład bez ryzyka 100 zł

Jaki wpisać kod promocyjny Betfan 2020 vip?

ofertabonus Betfan
bonus od wpłatydo 1500 zł
otrzymasz10% bonus
100 złzakład bez ryzyka
kod promocyjnyBETFAN
betfan kod promocyjny aktualny 2020
Aktywuj bonus powitalny wpisując kod Betfan

Kod promocyjny BETFAN i bonus powitalny o nazwie Megapakiet to Twoja szansa na zagarnięcie nawet 3 000 zł bonusu! Sprawdź, jak uruchomić ten pakiet i czym jeszcze zaskakuje ten nowy zakład bukmacherski. Dodatkowo z kodem przysługuje Tobie zakład bez ryzyka o wartości 100 zł.

Jak działa kod bonusowy BETFAN – 3 000 zł?

Chcesz zgarnąć maksymalne bonusy powitalne? Nic trudnego! Po prostu wykorzystaj kod promocyjny BETFAN, który znajdziesz w naszej grafice na stronie, którą właśnie czytasz. Później dokonaj pierwszego depozytu na kwotę wynoszącą co najmniej 20 zł i wykorzystaj te środki do gry na minimum 2 kupony z kursem AKO 2.0.

Twój pierwszy depozyt zostanie powiększony o 10% do nawet 150 zł, drugi o 8% do 100 zł, a trzeci o 5% do 50 zł. Uzyskane środki bonusowe powinieneś obrócić 5 razy. Wymogiem są w tym przypadku co najmniej 3 zdarzenia na kuponie, kurs na jedno zdarzenie minimum 1.2 i kurs AKO 2.0. Podobnie jeśli chodzi o warunki, gdyż 4-krotnie należy obrócić bonus od wpłaty w LVBet gdzie z kod promocyjny aktywuje 1000 zł od pierwszego depozytu.

Betfan bonus na start
3000 bonus na start

Kiedy będziesz przenosił środki z salda bonusowego, na saldo główne to wygrane zostaną powiększone 10 krotnie! Kod promocyjny BETFAN i Megapakiet są więc naliczane dwukrotnie. Pierwszy raz przy wnoszeniu depozytu, a drugi przy przenoszenie środków na saldo główne. W ostatecznym rozrachunku zgarnąć możesz równowartość 3 000 zł!

Jakie stałe oferty promocyjne są tu dostępne?

Ten bukmacher wszedł na rynek z niezwykłą ofertą powitalną. W końcu Megapakiet i kod promocyjny BETFAN to szansa na niezgarnięcie nawet 3 000 zł. To kwota około 2 razy większa niż standardy rynkowe!

Betfan bez podatku
Betfan +20% więcej na AKO

W kwestii stałych promocji oferta tego oferta dopiero się rozwija. Na szczęście już teraz znaleźć tam możesz parę ciekawych propozycji. Pierwsza z nich nosi nazwę „Bez podatku do 20% extra”. Dzięki niej Twoja wygrana zostanie powiększona o tyle, że w żaden sposób nie odczujesz odliczeń podatkowych! Jeśli zagrasz kupon z co najmniej 2 zdarzeniami i kursem minimum 2.0, to Twoja wygrana wzrośnie o 14%! Jeszcze więcej zyskasz przy kuponie z 4 zdarzeniami i kursem łącznym 4. Wtedy to, możesz liczyć na wygraną wyższą aż o 20%!

Betfan radar
Promocja Betfan Radar 365

Stała oferta nazywająca się „Radar 365” to zaś Twoja szansa na uniknięcie monotonii. Jej zasada działania jest bardzo prosta – każdego nowego dnia skorzystać możesz z zupełnie nowej promocji!

Jak otworzyć konto u tego bukmachera?

betfan zakłady bukmacherskie
Oferta na zakłady bukmacherskie Betfan

Rejestracja u tego buka jest szybka, prosta i przyjemna. O ile większość buków w Polsce zapewnia tzw. system szybkiej rejestracji, o tyle otwieranie konta w BETFAN jest naprawdę ekspresowe. W zasadzie wystarczy tu wypełnić tylko 7 pól!

W pierwszym oknie powinieneś podać swój adres e-mail, określić hasło i wpisać numer telefonu. Następnie kliknij przycisk „Dalej”. W drugim oknie wpisz imię, nazwisko oraz PESEL. Pamiętaj też o tym, aby wprowadzić tu w odpowiednim miejscu kod promocyjny BETFAN i zaznaczyć pole „Chcę otrzymać bonus powitalny”. Później pozostaje już Ci tylko kliknąć przycisk „Otwórz konto”. W tym momencie powinieneś jeszcze kliknąć link aktywacyjny, jaki otrzymasz na skrzynkę e-mail. Teraz możesz już rozpocząć grę na podstawie tzw. konta tymczasowego.

W dogodnym dla siebie czasie będziesz mógł przekształcić konto tymczasowe, w konto stałe. W tym celu powinieneś uzupełnić potrzebne dane w swoim profilu. Potrzebny do tego będzie w szczególności skan dowodu osobistego. Jako odpowiedzialny zakład bukmacherski, BETFAN prosi także o zadeklarowanie źródła, z jakiego będą pochodzić środki do gry. Co ciekawe, nie trzeba jednak podawać numeru konta. Zostanie bowiem ono automatycznie zapisane, w momencie, gdy dokonasz pierwszego depozytu.

BETFAN kod do promocji – najczęstsze pytania

Jakie depozyty złożyć, aby zgarnąć maksymalne bonusy?

Chcąc maksymalnie wykorzystać kod rabatowy BETFAN i Megapakiet należy złożyć depozyty o odpowiedniej wysokości. Pierwszy z nich powinien wynosić 1 500 zł, drugi 1 250 zł, a trzeci 1 000 zł.

W jakim polu wpisać kod?

Kod powinieneś wpisać podczas rejestracji w drugim okienku w polu o nazwie „Wpisz kod”. Znajduje się ono pod małym ciemnozielonym banerem o nazwie „Kod promocyjny”.

Ile razy można wykorzystać kod promocyjny BETFAN?

Jako że kod dotyczy oferty powitalnej, to każdy może go użyć wyłącznie raz na samym początku gry.

Czy jest już dostępna aplikacja mobilna?

Na polskim rynku wejście nowego bukmachera zwykle nie jest tożsame z wydaniem przez niego aplikacji mobilnej. Tak też jest i w przypadku BETFAN. Można jednak być praktycznie pewnym, że prędzej czy później apka na Android oraz iOS zostanie wydana.

Na chwilę obecną pozostaje korzystanie w wersji mobilnej tego buka. Tu jednak miłe zaskoczenie, ponieważ działa ona zaskakująco płynnie. W dodatku jej poszczególne elementy są całkiem rozsądnie rozmieszczone na ekranie. Możesz już teraz grać na telefonie i tablecie w komfortowych warunkach.

W jaki sposób dokonywać wpłat i wypłat?

W tym zakładzie bukmacherskim wpłat można dokonywać przez system Przelewy24, BLIK,  MasteCard oraz VISA. Opcję depozytowe należy więc określić mianem przyzwoitych, choć nie rewelacyjnych. Trzeba też wiedzieć, że za pierwszym razem wpłaty można dokonać wyłącznie przez przelew z osobistego konta bankowego. Ma to na celu zweryfikowanie danych osobowych.

Na pochwałę zasługuje za to system wypłat błyskawicznych. Skorzystać z niej mogą właściciele aż 97% kont bankowych w Polsce. Dzięki temu możesz liczyć na to, że wypłacane środki dotrą do Ciebie szybko, czasem nawet w kilkanaście minut.

Jak prezentuje się oferta wydarzeń i zakładów live?

Ogólnie rzecz biorąc, oferta tego bukmachera pod względem ilości wydarzeń jest bogata. W skali miesiąca możesz tu obstawić ponad 1 500 000 zakładów! Dostępnych jest tu  duża liczba dyscyplin porowych oraz wydarzeń ze świata e-sportu. Poza tymi najbardziej popularnymi dostępne są także wydarzenia dotyczące pesapallo, squash-a, czy też StarCrafta. Obszerna jest także oferta sekcji „Rozrywka”. Obstawiać można tam np. kursy walutowe, ceny paliw,  zwycięzców show telewizyjnych, warunki pogodowe w danym mieście oraz polską i światową politykę.

Pod względem wydarzeń live oferta jest całkiem niezła. W skali tygodnia można tu znaleźć kilkaset wydarzeń. Króluje oczywiście piłka nożna, ale znaleźć można także np. krykiet, czy też e-sport. Liczymy przy tym, że z czasem propozycja zakładów na żywo będzie jeszcze lepsza. Przydałaby się większa liczba danych i statystyk i ciekawsze wizualizacje.

Jak działa obsługa klienta BETFAN?

Poziom obsługi klienta to kolejna mocna strona tego buka. Odpowiedzi są szybkie i wyczerpująca, a chyba najlepiej jest tu skorzystać z czatu online. Alternatywnie można skorzystać z infolinii albo konaku e-mail. Dział obsługi klienta jest dostępny długo, bo od 09:00 do 23:00 przez wszystkie dni tygodnia.

Bardzo dobrze jest tu także zaprojektowany dział pomocy, w tym obszerna sekcja najczęściej zadawanych pytań. Znaleźć tam można wyczerpującą odpowiedź na zdecydowaną większość pytań.

Nasza ocena końcowa BETFAN

Jak na rynkowego młodzika ofertę BETFAN oceniamy co najmniej dobrze. Bardzo solidnie prezentują się tu podstawy, które w praktyce silnie wpływają na wrażenia z gry. Wśród nich należy wymienić świetną i płynną stronę internetową, profesjonalną obsługę klienta, przystępną rejestrację oraz realizację przelewów błyskawicznych. Widać także, że władze tego bukmachera wchodzą ze sporymi ambicjami. Przykładem jest tutaj to, że w BETFAN w ciągu miesiąca znaleźć można ponad 1 500 000 zakładów.

W tym bukmacherze drzemie spory potencjał, choć jeszcze kilka elementów wymaga dopracowania. Czekamy w szczególności na aplikację mobilną, szerszą ofertę stałych promocji, a w dalszej przyszłości także i na streaming wydarzeń sportowych. Dobrze by też było, gdyby ten bukmacher wprowadził kilka dodatkowych opcji depozytowych.

Na osobny akapit zasługuje oferta powitalna. Z jednej strony nie jest ona zbyt różnorodna i skupia się wyłącznie na bonusie do depozytów. Z drugiej jej rozmach robi ogromne wrażenie. Bukmacherzy w Polsce zwykle zapewniają przecież bonusy startowe o wartości kilkuset złotych, a ci najlepsi jak na przykład Fortuna z kodem promocyjnym ponad 1000 zł. Megapakiet i kod promocyjny BETFAN to zaś bonusy powitalne aż o wartości 3 000 zł. Skorzystanie z tak dobrej propozycji może Ci przynieść naprawdę ogromne korzyści.