eWinner Kod Promocyjny

Kod sprawdzony dnia 29.11.2021

Zakład bez Ryzyka 210 zł
bonus do 500 zł od 2-ej wpłaty
bonus do 500 zł od 3-ej wpłaty

Zakład bez Ryzyka 210 zł + 100% do 1000 zł od wpłaty
ocena
7,9
redakcji

Legalne 1 210 zł czeka w eWinner!

ewinner kod promocyjny aktualny
Bonus z kodem promocyjnym eWinner

Zarejestrowany w Gdyni eWinner to nowe legalne zakłady bukmacherskie online na polskim rynku. Bukmacher wywiera pozytywne pierwsze wrażenie, chociażby ze względu na jednocześnie rozbudowaną i przejrzystą stronę internetową. Warto też sprawdzić co daje kod promocyjny by skorzystać z maksymalnej oferty.

Jaki jest aktualny kod promocyjny eWinner?

Bonus powitalny eWinner wyróżnia się na tle konkurencji. Zyskać możesz bowiem nie tylko przy pierwszym, ale także przy drugim i trzecim depozycie razem do 1000 zł. Na plus trzeba zaliczyć możliwość skorzystania nie tylko z bonusu powiększającego depozyt, ale przede wszystkim z największego dostępnego zakładu bez ryzyka o wartości aż 210 zł.

bonus ewinner
Strona internetowa bukmachera eWinner

Aktualny kod promocyjny eWinner znajdziesz na stronie, którą właśnie czytasz. Po prostu skorzystaj z udostępnionej przez nas grafiki.

Który wybrać kod do eWinner?

Kod bonusowy eWinner dostępny jest w różnych wariantach. Każdy z nich różni się specyfiką, sposobem działania i korzyściami. Zawsze warto wykorzystać kody pochodzące z rzetelnego źródła, które zapewniają największe profity. Właśnie taki eWinner kod do promocji znajdziesz na naszej stronie.

Jakie korzyści zapewnia eWinner kod do promocji? 

Pierwszą część bonusu powitalnego tego bukmachera stanowi cashback. W standardowej wersji opiewa on na 150 zł. Wystarczy jednak wykorzystać nasz kod promocyjny eWinner, aby powiększyć cashback o dodatkowe 60 zł. Finalnie można więc postawić zakład bez ryzyka na kwotę wynoszącą aż 210 zł.

eWinner legalny bukmacher 2019

Cashback dostępny jest na pierwszy zakład obstawiony w tych zakładach bukmacherskich online. Oznacza to, że w przypadku nietrafienia z kuponem otrzyma się zwrot zainwestowanych środków. Naturalnie, jeśli uda się prawidłowo obstawić, to zgarnia się pełną wygraną. 

Należy jeszcze pamiętać o tym, że w celu skorzystania z cashbacku, należy wpłacić co najmniej 20 złotych. Środki zwrócone przez cashback podlegają warunkom obrotu, tj. trzeba nimi obrócić trzykrotnie po kursie 2,50 lub większym.

Gdzie wpisać kod bonusowy eWinner?

eWinner kod promocyjny należy podać podczas otwierania konta. Stosowne pole pojawia się już w pierwszym okienku rejestracji. Znajduje się ono w lewym dolnym rogu. Koniecznie należy jeszcze zaznaczyć checkbox dotyczący chęci skorzystania z oferty powitalnej. Następnie trzeba już tylko dokończyć rejestrację.

Warto zauważyć, że proces rejestracji online w tych zakładach bukmacherskich jest wyjątkowo uproszczony. Uzupełnić trzeba zaledwie 12 pól, a następnie wprowadzić jeszcze kod SMS, jaki otrzymuje się na wskazany numer telefonu.

Przez jaki czas ważny jest eWinner kod promocyjny?

Bonus powitalny jest aktywny przez 30 dni od momentu jego przyznania. Środki cashback otrzymane przez kod promocyjny eWinner pojawiają się zaś na koncie gracza w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia pierwszego kuponu. Na dokonanie obrotu także ma się 30 dni.

Legalny bukmacher eWinner

eWinner to już 12 legalny zakład bukmacherski na polskim rynku. Konkurencja rośnie więc coraz szybciej, co jest korzystne dla wszystkich graczy. Ten buk zbiera zaś pozytywne opinie, zwłaszcza jeśli zestawi się go z innymi nowymi markami bukmacherskimi. 

Aktualne bonusy powitalne eWinner

Na stracie, czyli przy pierwszym zakładzie czeka tu cashback. Po wykorzystaniu eWinner kod do promocji opiewać on możne aż na 210 zł. To jednak dopiero początek korzyści, ponieważ przy kolejnych dwóch depozytach można zgarnąć po 500 złotych środków bonusowych. Zsumowana wartość całego bonusu powitalnego może więc opiewać nawet na 1 210 zł.

Doładowanie do drugiego i trzeciego depozytu to 100%. Przykładowo wpłacając 200 zł, drugie tyle otrzymuje się w bonusie, a w konsekwencji zagrać można za 400 zł. W celu skorzystania z promocji należy zdeponować co najmniej 20 zł. Warunki obrotu są identyczne, jak przy promocji cashback. Środkami należy obrócić trzy razy po kursie minimalnym 2,50.

Oferta zakładów eWinner

Większość aspektów oferty zakładów tego buka wygląda solidnie, czyli tak, jak niemal wszędzie indziej. Obstawić można około 30 dyscyplin, wydarzenia dotyczą także tych mniej popularnych rozgrywek, np. niemieckiej trzeciej ligi piłkarskiej. Dostępny jest również e-sport, a zapewne wkrótce pojawią się sporty wirtualne. Gracz może skorzystać z opcji cashout. Krótko mówiąc, ten bukmacher gwarantuje odpowiednio szeroką ofertę zakładów i usług, które zadowolą praktycznie każdego.

Na polskim rynku bukmacherskim nie wystarczy jednak zapewnić standardowej jakości, aby zdobyć  graczy. Nowi bukmacherzy powinni się czymś wyróżniać i zarządcy eWinner doskonale zdają sobie z tego sprawę. Ten buk wprowadził innowacyjną na polskim rynku usługę Custom Bet. Polega ona na tym, że gracz może sam… wymyślić zakład, jaki chce obstawić. W tym celu trzeba tylko uzupełnić wniosek na stronie i uzyskać jego akceptację. Buk podaje decyzję w ciągu 12 godzin i jeśli będzie ona pozytywna, to zakład pojawia się w ofercie ogólnodostępnej.

Wymyślony zakład może dotyczyć praktycznie wszystkiego i zależy od wyobraźni pomysłodawcy, czyli gracza. To naprawdę ciekawa opcja, która gwarantuje dodatkową zabawę. 

eWinner opinie

Kod promocyjny eWinner zapewniający sowity bonus powitalny, unikatowy Custom Bet, atrakcyjna, intuicyjna i rozbudowa strona internetowa. To głównie z tych powodów ten nowy zakład bukmacherski zgarnia pozytywne opinie. Na pochwały zasługuje również obsługa klienta oraz możliwości płatnicze. Czat online dostępny jest cały tydzień od 8:00, do 23:00. Płatności obsługiwane są zaś przez karty, tradycyjne przelewy, system Przelewy24, BLIK, PayU, DotPay, Paysafeacrdm, Skrill, Neteller. Jak na polskie warunki są to naprawdę duże możliwości. Trzeba przyznać, że jak na początkującego w branży, oferta eWinner prezentuje się co najmniej dobrze.