Forbet Kod promocyjny

Kod sprawdzony dnia 16.10.2021

0 zł 100 zł zakład bez ryzyka
2000 zł bonus powitalny
100 zł freebet

Bonus 100% do 2000 PLN + 100 PLN FREEBET + 100 PLN BEZ RYZYKA
ocena
8,1
redakcji

Forbet kod promocyjny 2020 vip

oferta bonus Forbet
freebet 100 zł
zakład bez ryzyka 100 zł
100% od 1-go depozytu do 1000 zł
75% od 2-go depozytu do 500 zł
50% od 3-go depozytu do 500 zł
kod promocyjny FORBETVIP
forbet kod promocyjny 2020
Aktywuj bonus powitalny z kodem Forbet

Kod promocyjny forBET pozwoli Ci się poczuć jak prawdziwy VIP. Dzięki niemu zyskasz nawet 2000 zł środków bonusowych, które zostaną doliczone do Twojego konta wraz z trzema pierwszymi depozytami. Na starcie zgarniesz jeszcze freebet 100 zł oraz zakład bez ryzyka 100 zł i to tylko za samą rejestrację!

Jak działa kod promocyjny forBET?

Kod promocyjny forBET zapewnia multum profitów, a przy tym zasada jego działania jest bardzo prosta. Wystarczy, że w czasie rejestracji wykorzystasz specjalny kod, który znajdziesz na tej stronie i spełnisz wymagania regulaminowe.

forbet bonus
Bonus powitalny Forbet

Wpłać pierwszy depozyt na co najmniej 100 zł, a zostanie on zdublowany do maksymalnie 400 zł, a w dodatku otrzymasz jeszcze gratisowe 100 zł. Jeśli więc za pierwszym razem wpłacisz 100 zł, to dzięki tej promocji będziesz mógł grać za 200 zł. Jeżeli zaś Twój pierwszy depozyt będzie opiewał na 1000 zł, to do łącznie wykorzystania będziesz miał aż 2000 zł na zakłady!

Na drugi depozyt otrzymasz bonus 75% do 500 zł, a na trzeci 50% do 500 zł. Wykorzystując kod rabatowy forBET, łącznie możesz więc otrzymać nawet 2000 zł środków bonusowych przy pierwszych trzech depozytach!

forbet zakłady bukmacherskie
Freebety po wpisaniu kodu przy rejestracji

Wcześniej możesz jeszcze zgarnąć freebet 100 zł i to praktycznie bez żadnego wysiłku. Jedyne co powinieneś zrobić to zarejestrować się z kodem, a freebet otrzymasz za samo otworzenie konta, bez wymogu wnoszenia depozytu! Na tle konkurencji to bardzo dobra oferta gdyż w Totolotek z kodem promocyjnym możemy liczyć na bonus bez depozytu o wartości 25 PLN.

Z jakich promocji możesz jeszcze skorzystać?

U tego bukmachera oferta powitalna wygląda zachęcająco. Ciekawie prezentuje się jednak  także oferta stałych promocji, z których możesz korzystać każdego dnia. Program Super Tydzień to różne bonusy w każdy dzień tygodnia. Przykładowo w poniedziałek czeka bonus depozytowy 50% do 200 zł, a w piątek powiększenie wygranych o 12%.

super tydzień forbet
Promocja Super Tydzień

Dzięki ofercie o nazwie Tniemy ryzyko na weekend możesz uniknąć straty, jeśli na kuponie błędnie obstawisz tylko jedno wydarzenie. Jeśli zaś nie trafisz z dwoma wynikami, to odzyskasz połowę stawki. Ta promocja dotyczy najważniejszych lig piłkarskich i kuponów o  stawce wynoszącej dokładnie 79 zł. Dość podoba oferta dotyczy… meczów warmińsko-mazurskiej 4 ligi, gdzie także możesz ograniczyć ryzyko straty z błędnego obstawienia. Ta nietypowa promocja jest dostępna prawdopodobnie dlatego, że forBET to sponsor tytularny 4-ligowych rozgrywek piłkarskich w Polsce.

Ogólnie rzecz biorąc, forBET bardzo poważnie podchodzi do wydarzeń piłkarskich i to nie tylko tych z najwyższej półki. Obstawić tu więc możesz ligi z takich państw jak np. Mjanma, Zimbabwe, czy też Rwanda. Bogata jest także oferta na polskie ligi, czy też mecze kobiet.

Gdzie wpisać kod bonusowy forBET?

Kod promocyjny forBET powinieneś wprowadzić w trakcie otwierania konta. Rejestracja konta u tego operatora polega zaś na wypełnieniu trzech okienek i załączeniu dokumentacji.  Całość powinna zająć dosłownie kilka chwil.

W pierwszym okienku określ dane logowania, czyli adres e-mail, nazwę użytkownika oraz hasło. Na tym etapie należy także zaznaczyć wymagane zgody i upewnić się, czy zaznaczone jest pole o nazwie „Chcę skorzystać z bonusu powitalnego”.

W drugim okienku podaj informacje osobowe oraz teleadresowe, w tym imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres. W trzecim i ostatnim oknie zostaniesz poproszony o podanie numeru PESEL, konta bankowego oraz serii i numeru dowodu osobistego. W tym miejscu należy także załączyć skan lub zdjęcie dwóch stron dowodu. Na dole znajduje się zaś miejsce, w którym możesz wpisać kod promocyjny forBET.

forBET kod do promocji – najczęstsze pytania

Jakich wpłat trzeba dokonać, by uzyskać maksymalny bonus?

Powitalna oferta bonusowa dotyczy 3 pierwszych depozytów, z limitami 400 zł. Kod promocyjny forBET sprawia jednak, że bonus przy pierwszym depozycie może być powiększony o 100 zł. Bonusy przy poszczególnych depozytach różnią się także wysokością. Pierwszy z nich to 100%, drugi 75%, a trzeci 50%. Jeśli więc chcesz zgarnąć maksymalną wartość bonusu, czyli 1 300 zł, to twoje trzy pierwsze wpłaty powinny opiewać na kolejno 400 zł, 540 zł oraz 800 zł.

Jaka jest minimalna wartość depozytu?

Chcąc uzyskać standardowy powitalny bonus depozytowy, wpłata powinna wynieść minimum 20 zł. Jeśli jednak chce się powiększyć bonus o dodatkowe 100 zł, to pierwsza wpłata powinna wynosić co najmniej 100 zł.

Jak odblokować bonus?

W celu odblokowania bonusu należy obrócić środki jeden raz z kursem minimum 2.0. Łatwo znaleźć taki kurs w Forbet, gdyż bukmacher szczyci się najwyższymi kursami w Polsce.

Jak przydzielane jest dodatkowe 100 zł bonusu?

Wykorzystując kod rabatowy przy pierwszym depozycie, otrzymasz dodatkowe 100 zł, które będą podzielone na dwie części. Pierwsze 50 zł pojawi się na saldzie bonusowym. Kolejne 50 zł będzie miało zaś status oczekujący. Po spełnieniu warunków obrotu pierwsza część bonusu trafi na saldo główne, a druga zmieni swój status z oczekującego na bonusowe.

Jakie są warunki obrotu?

Co do zasady przed możliwością wypłacenia środków bonusowych należy nimi obrócić 4 razy przez kupony z co najmniej 3 wydarzeniami o kursie minimalnym wynoszącym 1.3. Dodatkową połowę środków otrzymanych z kodem bonusowym, czyli 50 zł trzeba zaś obrócić z kursem minimum 2.0.

Ile razy można wykorzystać ofertę powitalną?

Z powitalnej promocji skorzystać można jeden raz. Limit dotyczy także jednego gospodarstwa domowego oraz jednego adresu IP.

Jakie warunki obejmują freebet 10 zł?

Freebet powitalny przyznawany jest jednorazowo za poprawnie przeprowadzoną rejestrację konta. Przed wypłaceniem środków należy nim obrócić 4-krotnie z kursem 2.0.

Jak grać na telefonie?

Aplikacja mobilna to kolejny element, który prawdopodobnie przypadnie Ci do gustu. Mówiąc w skrócie, wszystko działa i prezentuje się tu tak, jak powinno. Apka działa płynie, a jej poszczególne elementy są rozmieszczone w intuicyjny sposób. Na telefonie ma się też dostęp do wszystkich potrzebnych funkcji, w tym płatności, zakładów live oraz wizualizacji przebiegu wydarzeń.

Aplikacja jest także dostępna zarówno na Android, jak i iOS. Ściągnąć ją zaś można ze strony bukmachera.

W jaki sposób dokonywać wpłat i wypłat?

Opcje płatnicze u tego buka prezentują się przyzwoicie. Wpłaty są zwykle odnotowywane błyskawicznie, a skorzystać można z takich metod, jak Vista MasterCard, PayU, dotpay oraz tpay.

Wypłaty są zwykle przetwarzane nieco dłużej, a na ich pojawienie się na koncie bankowym zazwyczaj trzeba poczekać od kilku godzin do jednego dnia roboczego.

Czy wybór zakładów na żywo jest spory?

Pod względem możliwości i wygody grania na żywo forBET prezentuje się bardzo dobrze. Znajdziesz tu wiele wydarzeń z licznych dyscyplin, takich jak np. piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, snooker, futsal, tenis stołowy, rugby, dart, badminton, żużel, czy też e-sport.

U tego bukmachera możesz także liczyć na streaming live. Można zaś zaryzykować stwierdzenie, że obecnie dostępność transmisji na żywo to swoisty papierek lakmusowy, który wyróżnia najlepszych bukmacherów od pozostałych. Patrząc pod tym kątem, forBET można więc uznać za jedną z wiodących marek na rynku.

Pewnym mankamentem jest tutaj to, że w forBET liczba transmisji na żywo nie jest jeszcze zbyt duża. Na szczęście w takich przypadkach możesz skorzystać z profesjonalnie przygotowanych wizualizacji wydarzeń z boiska.

Nasza finalna ocena forBET

Zacznijmy od minusów, które na szczęście praktycznie nie występują. W zasadzie jednym poważnym mankamentem są niezbyt rewelacyjne możliwości płatnicze, a w szczególności konieczność oczekiwania na wypłatę środków.

Dużo więcej można jednak wpisać po stronie plusów. Ciekawe promocje, świetna oferta na urządzenia mobilne, ładna i intuicyjna strona internetowa, duży wybór zakładów i legalna transmisja wydarzeń sportowych to największe z nich. Co więcej, forBet bardzo mocno wspiera polski sport przez sponsoring i inne formy współpracy np. z Włókniarzem Częstochowa, Śląskiem Wrocław, Warsaw Sports Group, AMP Futbol Polska, Polskim Związkiem Tenisa, GKS Tychy, Odrą Opole, Motorem Lublin, czy też KSZO Ostrowcem Świętokrzyskim.

Podkreślić trzeba też dobrze przygotowany kod promocyjny forBET oraz całą ofertę powitalną. W końcu  zyskać tu możesz bonusy o łącznej wartości 1 310 zł, a to naprawdę bardzo porządna zachęta, do tego, by otworzyć konto. Pomimo, że z kodem promocyjnym np. w Totolotek otrzymasz bonus bez depozytu i duży bonus na start, naprawdę warto wybrać bukmachera, który w dłuższej perspektywie będzie bardziej atrakcyjny ze względu na większe kursy.