Bonus urodzinowy u bukmachera forBET

Urodziny to wyjątkowy dzień w roku chyba dla każdego z nas. Wie o tym bukmacher forBET, którego klienci mogą liczyć na dodatkowy bonus w związku z obchodzonym przez nich świętem. Wystarczy, że posiadasz zarejestrowane konto u tego operatora i wykazujesz określoną w regulaminie promocji „aktywność”, czyli najprościej mówiąc postawisz w danym czasie określoną sumę pieniędzy. Ile i kiedy? Tego dowiesz się poniżej.

promocja forbet bonus urodzinowy

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w forBET, a planujesz je założyć, to pamiętaj, żeby podczas rejestracji wpisać w przeznaczonym do tego polu nasz ekskluzywny kod promocyjny ForBET. Dzięki niemu możesz liczyć na szereg dodatkowych korzyści!

Jak działa bonus urodzinowy w forBET

Żeby móc skorzystać na promocji musisz przede wszystkim posiadać konto u tego buka. Drugim niezbędnym do spełnienia warunkiem jest wspomniana wcześniej aktywność na koncie – żeby wziąć udział w promocji musisz w ciągu trzech poprzedzających miesięcy dokonać depozytu o wartości minimum 100 PLN i obrócić tą sumą co najmniej raz. W promocji udział wziąć mogą także nowo zarejestrowani gracze, którzy dokonali rejestracji tydzień przed lub tydzień po swoich urodzinach. W tym wypadku powinni zgłosić to na adres mailowy pomoc@iforbet.pl. Wartość bonusu urodzinowego to 20 PLN. Należy obrócić nim dwukrotnie po kursie minimalnym 2,0. 

Promocje urodzinowe u innych bukmacherów

Na prezent liczyć mogą także jubilaci będący klientami bukmachera TOTALbet. Ażeby zyskać freebet o wartości 10 PLN, gracz musi zalogować się na swoje konto, skontaktować się BOK tego bukmachera i poprosić o dopisanie freebetu do swojego konta bonusowego. Może to zrobić trzy dni przed, trzy dni po lub w dniu swoich urodzin. W promocji wziąć udział mogą wyłącznie gracze zweryfikowani, którzy postawili co najmniej jeden zakład za środki z salda głównego.