Kombodoładowanie w PZBUK

Bukmacher PZBUK od samego początku swojej obecności na polskim rynku wyróżnia się ciekawym podejściem do bonusów i promocji. Jedna z nich – Kombodoładowanie – umożliwia zwiększenie wartości, w zależności od tego jak wiele spotkań zostanie na nim zawartych. Jest to więc promocja skierowana do miłośników zakładów kombinacyjnych. Co ważne, promocja ta nie ma żadnych dodatkowych wymagań obrotowych.

promocja kombodoladowanie pzbuk

Nie jest to jedyny sposób na zyskanie dodatkowych korzyści u tego operatora. PZBUK akceptuje nasze kody promocyjne, dzięki którym zwiększysz wartość bonusu powitalnego! 

Kombodoładowanie promocja PZBUK

W ramach promocji Kombodoładowanie w PZBUK zyskać możesz nawet od 1% do nawet 15% wartości kuponu, w zależności od tego jak wiele selekcji zawrzesz na nim zawrzesz. Oferta promocyjna PZBUK obejmuje polską Ekstraklasę, Premier League, Bundesligę, Serie A, La Liga, Ligue 1, towarzyskie mecze polskiej reprezentacji oraz turnieje e-sportowe. Minimalna liczba zdarzeń objętych promocją to 2, a maksymalny bonus uzyskamy jeśli na naszym kuponie znajdzie się 11 lub więcej selekcji.

Promocje na zakłady kombinacyjne u innych bukmacherów

Innym bukmacherem z ciekawą promocją na zakłady kombinacyjne jest Totolotek. W jego ofercie znajdziemy Bonus Kingsajz, w ramach którego można zyskać nawet 66% do wartości kuponu. Promocja obejmuje kupony zawierające minimum 5 selekcji, przy czym maksymalny bonus uzyskamy, jeśli obstawimy kupon z 30 wydarzeniami. Oferta Totolotek powinna więc przypaść do gustu graczom grającym nieco dłuższe „tasiemki”. Należy jednak pamiętać, że minimalny kurs wydarzenia na kuponie Bonus Kingsajz to 1,21, co może nieco skomplikować sprawę.