Promocja dla kibiców w LVBET

LVBET to bukmacher, który znany jest z bardzo częstych promocji i konkursów organizowanych z najróżniejszych okazji. Wiele z nich wprowadzonych zostało na stałe. Do takich należy promocja dla fanów drużyn sponsorowanych przez tego bukmachera. Wystarczy, że posiadasz karnet na mecze klubu sponsorowanego przez LVBET. Mowa tu o Wiśle Kraków, Arce Gdynia, Wiśle Płock, Zagłębiu Sosnowiec i Widzewie Łódź.

promocja dla kibicow lvbet

Zasady promocji LVBET dla kibiców

Żeby móc wziąć udział w tej promocji wystarczy wysłać zdjęcie posiadanego przez nas karnetu na adres PROMOCJE@LVBET.PL. Każdy gracz korzystający z tej oferty bonusowej może zyskać bonus o wartości 50 PLN. Należy pamiętać, że karnet musi być wystawiony na imię i nazwisko klienta LVBET. Sam bonus ważny jest przez 30 dni i żeby móc go wypłacić należy obrócić nim 4x po kursie wynoszącym minimum 1,75. Do obrotu nie są wliczane zakłady na sporty wirtualne.

Podobne promocje u innych bukmacherów

Bonus w LVBET dla kibiców sponsorowanych przez siebie drużyn, to z pewnością bardzo sympatyczny pomysł, który niejako daje możliwość stworzenia więzi między graczami, a bukmacherem. Podobny zamysł ma także promocja forBET, w ramach której aktywni gracze w dniu swoich urodzin mogą liczyć na dodatkowy bonus w wysokości 20 PLN. Co ważne, bonus ten ma bardzo przyjazne warunki – wystarczy obrócić nim 2x po kursie 2,0 w terminie 14 dni od momentu przyznania.