Promocja z bonusem na sporty wirtualne w LVBET

Jako jeden z pierwszych bukmacherów, który uzyskał licencję bukmacherską na zasadach nowej ustawy hazardowej, LVBET od początku musiał rozpychać się łokciami, aby wywalczyć sobie solidną pozycję na rynku zakładów bukmacherskich. Nie spoczął jednak na laurach i cały czas zaskakuje swoich klientów nowymi promocjami, takimi jak bonus na sporty wirtualne o wartości 20 PLN.

Zakłady na sporty wirtualne w LV BET

LVBET posiada w swojej ofercie szereg innych bonusów, w tym atrakcyjny bonus powitalny. Pamiętaj, że wartość środków bonusowych zmaksymalizujesz, jeśli podczas rejestracji skorzystasz z naszego ekskluzywnego LVBet kodu promocyjnego .

LVBET – 20 PLN na sporty wirtualne

Żeby zyskać bonus o wartości 20 PLN należy w tygodniu, tj. od poniedziałku do piątku, obrócić sumą 100 PLN po kursie minimalnym 1,50 w ramach zakładów na sporty wirtualne. Jeśli uda Ci się spełnić ten warunek, to w kolejnym tygodniu na Twoje konto trafią dwie dychy na virtuale. Od tej pory na wykorzystanie bonusu masz 30 dni. Żeby móc wypłacić te środki musisz obrócić nimi 4-krotnie.

Bukmacherzy z bonusami na virtuale

W ofercie STS znajdziemy ofertę bonusową opiewającą na tę samą kwotę na Betgames, czyli ekscytującą symulację gier karcianych. 20 PLN w ramach tej promocji przyznawane jest jednorazowo w formie zwrotu za zagrany pierwszy zakład. Pamiętaj, że zwrot nie zostanie Ci przyznany, jeśli Twój zakład okaże się wygrany. Żeby wypłacić bonus należy obrócić nim 3-krotnie po kursie wynoszącym minimum 1,91.