Bonus Grand w Milenium

Dobrze korzystać z dodatkowych procentów, które firmy bukmacherskie oferują swoim użytkownikom przy spełnieniu określonych wymagań. Plusem dla gracza jest to, że dodatkowe środki w tego typu promocjach otrzymujemy w formie realnych środków, a nie w postaci bonusu. Wśród warunków do spełnienia pojawiają się minimalny kurs oraz ilość typów na kuponie. U niektórych bukmacherów im więcej wydarzeń na kuponie tym większy dodatkowy procent otrzymamy w przypadku wygranej. Sprawdźmy jak wygląda to w Milenium.

promocja grand milenium

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, a nie masz konta u bukmachera to możesz się zarejestrować używając kodu promocyjnego Milenium, by otrzymać bonus na start.

Jak odebrać duży bonus?

Wystarczy, że obstawisz kupon z minimum 5 zdarzeniami na kuponie. Każdy z typów powinien mieć kurs minimalny 2.0. Ponieważ nie należy do najłatwiejszych trafienie typu z kursem 2.0 to warunek ten zalicza się do dość wymagających. Zasady promocji są proste, a wartość bonusu dość spora.

Czy łatwo trafić 5 typów z kursem 2.0?

Patrząc na wyniki Ekstraklasy to trafienie kursu nawet poniżej 2.0 można zaliczyć do loterii lecz bardziej miarodajna wydaje się liga brytyjska lub hiszpańska. Trafienie kursu powyżej 2 występuje głównie wśród drużyn ze środkowych miejsc tabeli, tak więc faworyci tacy jak Liverpool czy Barcelona nie zaliczą się tej promocji.