NobleBet kod bonusowy

Kod sprawdzony dnia 16.10.2021

I.  wpłata 100% do 800 PLN
II. wpłata 50% do 800 PLN
III. wpłata 50 PLN bez ryzyka

100% I. wpłata do 800 PLN 50% II. wpłata do 800 PLN III. wpłata 50 PLN bez ryzyka
ocena
4,5
redakcji

Gotowy na 1 650 zł albo więcej?

Stało się! Kolejny, bo już 15 legalny zakład bukmacherski pojawił się na polskim rynku. Warto już teraz dowiedzieć się więcej na temat NobleBet kod promocyjny i sprawdzić, czym jeszcze ten bukmacher zaskakuje. 

noblebet kod bonusowy nowy

Jaki jest aktualny kod bonusowy NobleBet?

18 września 2019 roku mógł okazać się jedną z ważniejszych dat w najnowszej historii polskiego rynku zakładów bukmacherskich. Wtedy to bowiem wystartował NobleBet, czyli zupełnie nowy bukmacher, który już zdążył sporo namieszać na rynku.

Dość powiedzieć, że standardowa oferta powitalna tego buka może opiewać na aż 1 650 zł. Co więcej, wkrótce pojawi się NobleBet kod do promocji, który jeszcze zwiększy tę kwotę. Temu bukmacherowi trzeba na to jeszcze dość trochę czasu.

Który kod do NobleBet wybrać?

Jak to bywa w przypadku zakładów bukmacherskich, kody bonusowe są różne. Każdy z nich zapewnia graczowi inne korzyści. W najbliższym czasie na stronie, którą teraz czytasz, znajdziesz wyjątkowy kod  promocyjny NobleBet gwarantujący dodatkowe środki do gry. Wszystko udostępnimy w specjalnej grafice. 

Jakie profity zapewnia kod promocyjny NobleBet? 

Trwają ostatnie szlify nad dopracowaniem tego, co będzie się kryło za NobleBet kod promocyjny. Obecnie największą ciekawość wzbudza to, jaka formę on przyjmie. Czy będzie to zakład bez ryzyka, a może jeszcze większy bonus depozytowy? Lada moment absolutnie wszystko będzie jasne.

Gdzie należy wpisać NobleBet kod do promocji?

Choć kod promocyjny NobleBet nie ujrzał jeszcze światła dziennego, to już teraz znajduje się dedykowane jemu pole. Kod podaje się w trakcie otwierania konta, a dokładniej w drugim oknie rejestracji. 

Ten bukmacher idzie też na swoisty rekord czasu zakładania konta. W celu rejestracji wystarczy wypełnić dokładnie 9 pól. Całość można ukończyć w mniej niż 60 sekund. 

Jak długo ważny jest NobleBet kod bonusu?

Szczegóły dotyczące tego, jak długo ważny będzie NobleBet kod promocyjny, pojawią się wraz z tym, jak oferta promocyjna zostanie wprowadzona na rynek. Prawdopodobnie gracz będzie miał około kilku tygodni  na wykorzystanie bonusu i spełnienie warunków obrotu. Później będzie mógł wypłacić środki.

W przypadku standardowej oferty powitalnej środki bonusowe aktywne są przez 30 dni, licząc od daty wpłaty środków. Zapewne tak samo będzie przy ofercie powitalnej powiększonej kodem promocyjnym.

Oferta oraz opinie NobleBet

Właścicielem tej marki zakładów bukmacherskich jest firma Polski Bukmacher sp. z o.o., zarejestrowana w Dąbrowie Górniczej. Dużo o tym buku mówi już sam design strony internetowej. Portal z jednej strony jest przejrzysty, a z drugiej zachęca ekskluzywnym wyglądem nieco przypominającym kasyno online.

Tak właśnie będzie ten bukmacher. Ekskluzywna oferta klasy premium w połączeniu z prostotą to połączenie, które może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Jakie są aktualne bonusy powitalne NobleBet?

Kod promocyjny NobleBet poprawi standardową ofertę powitalną, która i tak jest już bardzo interesująca. Pierwszy bonus dotyczy podwojenia pierwszej wpłaty do 800 zł. Przy drugiej wpłacie można liczyć na dodatkowe 50% środków do kolejnych 800 zł. Wraz z trzecim depozytem gracz uzyskuje 50 zł do wykorzystania na sporty wirtualne. Całość to więc nawet aż 1 650 zł, co jest korzystną wartością.

Do aktywacji bonusu powitalnego trzeba oczywiście zarejestrować konto. Następnie należy dokonać wpłaty. Jej minimalna wysokość to od 10 zł do 40 zł, w zależności od wybranej metody procesowania płatności. Trzeba przy tym pamiętać jeszcze o zaznaczaniu checkboxa dotyczącego chęci skorzystania z promocji.

Warto mieć świadomość tego, że poza bonusami powitalnymi u tego buka można liczyć na szereg innych promocji. Cashback, dotowane zakłady, dodatkowe środki za obrót to tego najlepsze przykłady.  Za pewnik można przyjąć także to, że te zakłady bukmacherskie udostępnią ekskluzywny program lojalnościowy VIP.

Jak wygląda oferta zakładów NobleBet?

Niezły bukmacher oferuje około 30 dyscyplin sportowych, dobry zapewnia ich około 40, a topowy około 50. NobleBet pod tym względem trzeba zaliczyć do tej najlepszej grupy. Obecnie bowiem obstawiać można tam aż 47 dyscyplin sportowych. 

Jak można się spodziewać, zdecydowanie najbogatsza oferta dotyczy piłki nożnej. Znaleźć można jednak sensowną ilość wydarzeń także np. na tenis, hokej, koszykówkę, siatkówkę, e-sport, wydarzenia kulturalne oraz sztuki walki. Wielkim plusem jest także wybór rynków. Dostępne są handicapy, sumy azjatyckie oraz kombinacje innego typu.

Dobrze o tych zakładach bukmacherskich świadczy również to, że od samego początku można obstawiać sporty wirtualne. Póki co zakłady mogą dotyczyć wirtualnych meczów piłkarskich, tenisa oraz wyścigów konnych. 

Jakie są NobleBet opinie?

Pierwsze wrażenia są tu nad wyraz pozytywne. Atrakcyjna i płynna strona internetowa oraz szeroki wybór rynków to podstawy, na których można budować wysokiej jakości zakłady bukmacherskie. Dobre NobleBet opinie związane są jeszcze z otoczką gry. Czat na żywo działa 14 godzin dziennie, a wśród licznych metod płatności wymienić można chociażby Blik, Paysafecard, Przelewy24, czy Dotpay.  Z czasem pojawiać się będą kolejne udogodnienia, liczyć można między innymi na pojawienie się streamingu live wydarzeń sportowych.

Pozytywne opinie wzbudza również pakiet powitalny tego bukmachera. Dodając do tego kod promocyjny NobleBet, który ukaże się w najbliższym czasie, otrzymuje się kolejny wielki powód do tego, aby zacząć korzystać z jego usług. Podsumowując, jest to bukmacher, który już niedługo może być zaliczany do absolutnej czołówki rynkowej.