Promocja „Zaproś kumpla” w STS

STS należy do największych bukmacherów na polskim rynku. Sympatię użytkowników zdobył m. in. dzięki atrakcyjnym promocjom, przyznawanym na ogół na bardzo atrakcyjnych warunkach. Jedną z nich jest możliwość uzyskania dodatkowego bonusu, jeśli zaprosimy do STS nowego użytkownika. Za każdego z nich można zdobyć nawet 50 PLN bonusu!

promocja sts zapros kumpla

Pamiętaj, że dodatkowe środki bonusowe możesz uzyskać już podczas rejestracji, jeśli podczas zakładania konta podasz nasz specjalny kod promocyjny STS. Dzięki niemu zwiększysz swoje szanse na wysokie wygrane!

„Zaproś kumpla” promocja STS 

Żeby móc skorzystać na tej promocji, gracz musi posiadać zarejestrowane konto u tego buka. Następnie musi wygenerować specjalny link polecający w serwisie online STS. Jeśli zaproszony przez nas gracz założy konto i wpłaci pierwsze środki, na naszym koncie pojawi się 50 PLN. Żeby je wypłacić musimy obrócić środkami bonusowymi na kwotę 150 PLN, wygranymi kuponami o kursie wynoszącym minimum 1,91.

Bonusy za polecenie u innych bukmacherów

Innym znanym bukmacherem oferującym bonus za polecenie jest Fortuna. W ramach jego promocji „Przyprowadź kumpla”, Fortuna przyznaje bonus o wartości od 10 do nawet 100 PLN za każdego klienta, w zależności od tego za jaką kwotę zagra polecony przez nas gracz.