Promocja Total Bonus

U wielu bukmacherów możemy zauważyć zachętę większych wygranych w przypadku gdy na kuponie znajdzie się odpowiednia ilość pozycji. Im więcej pozycji postawimy tym większy procent będzie dopisany do naszego kuponu. Oczywiście gdy zwiększamy liczbę wydarzeń to rośnie nam ryzyko, ale miłośników tasiemek nie brakuje i to dla nich skierowane są tego typu promocje. Nowy bukmacher Totalbet także jest zdania, że należy się dodatkowy bonus dla tych co wydarzeń na kuponie mają wiele.

total bonus promocja

By obstawić kupon zaliczający się do promocji należy mieć aktywne konto. Rejestrując się z kodem promocyjnym Totalbet każdy nowy gracz otrzyma ekskluzywny bonus powitalny.

Total bonus promocja Totalbet

Premia za większą ilość zdarzeń na kuponie w przypadku tego bukmachera zaczyna się już od 2 pozycji gdzie wygrana zostanie powiększona o 2%, a w przypadku 13 pozycji z minimalnym kursem 1,20 możemy liczyć na wygraną większą aż o 51%. Minimalna stawka kuponu to 1 zł.

Powiększone wygrane u innych bukmacherów

Godną uwagi promocją zwiększania wygranej jest Multikozak bukmachera LVBet. Wprawdzie nie nagradza za 2 pozycje na kuponie, ale w przypadku już 4 pozycji możemy liczyć na 7,5% więcej. Porównajmy w takim razie jak wygląda sytuacja w analogicznym kuponie w Totalbet gdzie możemy liczyć na 7%. Jeśli chodzi o dłuższe kupony to w Totalbet przy 10 pozycjach na kuponie otrzymamy aż 35% więcej, a w LVbet tylko 25%.